Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Pożegnanie naszej koleżanki Jolanty Kowalskiej
Wpisał: Administrator   
25.01.2011.
Image Z wielkim smutkiem i żalem informujemy, że 24.01.2011r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarła nasza koleżanka Jolanta Kowalska.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w czwartek 27.01.2011r. Msza Święta w Kościele Ducha Św. rozpocznie się o godz. 10:00, a uroczystości na cmentarzu o godz. 11:00.
 
Wycieczka klasy IVb do Złotoryi i Bolesławca
Wpisał: Administrator   
26.01.2011.
Dnia 21 stycznia 2011r. uczniowie klasy 4b wyruszyli na drugą wycieczkę do Złotoryi i Bolesławca. W Zlotoryi odwiedzili Fabrykę Bombek, dowiedzieli się jak ze szklanej rurki powstaje kolorowa, piękna i szklana kulka. Natomiast w Bolesławcu zwiedzili „Żywe Muzeum Ceramiki - Manufaktura", poznali proces wyrobu znanych na całym świecie przepięknych naczyń i ozdób.
Czytaj całość…
 
Wzrost wyniku w testach kompetencji
Wpisał: Administrator   
20.01.2011.
Każdego roku uczniowie naszej szkoły piszą zewnętrzny test kompetencji. Prezentujemy osoby, które otrzymały w tym roku wynik wyższy w porównaniu z rokiem ubiegłym bądź utrzymały wynik najwyższy.
Czytaj całość…
 
Czwartaki wymiatają - zawody w "Dwa Ognie"
Wpisał: Dorota Kubacka   
19.01.2011.

Świetnie spisali się uczniowie klas IV w zawodach w "Dwa Ognie". Zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców dostała się do finału wojewódzkiego. Po drodze nie było łatwo, a mecze kończyły się nerwowo jednopunktowymi prowadzeniami - na szczęście na naszą korzyść. Nerwowo nie wytrzymywali trenerzy, ale dzieci dały radę. Takie emocje wpisane są w życie sportowców. A oto lista debeściaków:

Czytaj całość…
 
Mały Olimpijczyk - IVa szaleje na parkiecie
Wpisał: Dorota Kubacka   
19.01.2011.

W hali sportowej na Jana Pawła II odbyły się zawody miejskie w Małym Olimpijczyku. Zawody polegają na tym, że należy wykonać 8 konkurencji w formie wyścigów rzędów - skoki, slalomy z kozłowaniem, przewroty, biegi z piłką lekarską, przeskoki przez płotki. Trzeba być naprawdę sprawnym, aby zaliczyć wszystkie konkurencje. Oczywiście uczniowie z klasy 4a dali radę wygrywając z dużą przewagą punktową. Dalej czekają ich zawody półfinałowe i mamy nadzieję, że pokażą, że mają klasę i to nie był przypadek, że zwyciężyli. A oto składy drużyn:

Czytaj całość…
 
Brawo IVa - dobre miejsca w siatkówce
Wpisał: Dorota Kubacka   
19.01.2011.

Mikołaj również był łaskawy dla klas IV. Najmłodsi adepci piłki siatkowej pokazali, że też coś potrafią  i zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali w swojej kategorii wiekowej. Oto skład drużyn i miejsca przez nie zajęte.

Czytaj całość…
 
Zaproszenie na Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej "Koziołek"
Wpisał: Administrator   
14.01.2011.
Szczegóły na plakacie poniżej:
Czytaj całość…
 
Uwaga szóstoklasiści!
Wpisał: Administrator   
14.01.2011.
Zapraszamy szóstoklasistów, którzy lubią eksperymentować, bawić się nauką, mają w sobie ducha odkrywcy, na konkurs „Szlakiem wielkich umysłów”.
Zapewniamy świetną zabawę połączoną z rywalizacją drużyn. W trakcie konkursu będziecie mieli możliwość eksperymentowania, poznawania nieznanego, odkrywania praw przyrody, zaprzyjaźnienia się z królową nauk. Na konkurs zapraszamy trzyosobowe drużyny.
Czytaj całość…
 
Etap miejski Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
12.01.2011.
4 stycznia 2011 roku odbył się II etap - miejski Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych z województwa opolskiego. Udział brało 27 uczniów ze szkół podstawowych naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów. Oto wyniki naszych uczniów:
Czytaj całość…
 
Wystawianie ocen śródrocznych
Wpisał: Administrator   
02.01.2011.
Do poniedziałku 10 stycznia 2011r. należy wpisać śródroczne oceny niedostateczne oraz poinformować o wszystkich przewidywanych ocenach śródrocznych (propozycje ocen). Do piątku 14 stycznia należy wpisać wszystkie oceny. W poniedziałek 17 stycznia rada klasyfikacyjna.
 
Życzenia świąteczno-noworoczne
Wpisał: Administrator   
21.12.2010.
Image
 
Ozdobą życzeń niech będą animowane gify wykonane przez uczniów klas V i VI na zajęciach informatyki. Poniżej prezentacja najładniejszych prac.
 
Image
Mikołaj Szyszka kl. 5b
 
Zobacz kolejne!
Czytaj całość…
 
Konkurs na komputerową ozdobę świąteczno-noworoczną
Wpisał: Administrator   
21.12.2010.
Został rozstrzygnięty konkurs na komputerową ozdobę świąteczno-noworoczną dla klas IV i chętnych uczniów klas V-VI. Zadaniem uczniów było wykonanie ozdoby ze starych, zużytych płyt CD/DVD lub dyskietek. Najładniejsze – wyróżnione prace, zawisły w pracowni komputerowej E-24, a ich autorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i czekoladowe słodkości. Oto wyniki:
Czytaj całość…
 
Wigilia pracowników
Wpisał: Administrator   
19.12.2010.
Tradycyjnie już odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane dla pracowników Zespołu. Swoim występem umilili je nauczyciele występujący w przedstawieniu "Bajkowe zamieszanie", które pierwszy raz zobaczyliśmy podczas Festynu Mikołajkowego. Po  nim nastąpiło składanie życzeń podczas łamania się opłatkiem. Rozmowom przy świątecznym stole towarzyszył barszczyk z uszkami, ryba z kapustą oraz pierogi. 
Czytaj całość…
 
Konkurs recytatorski dla klas I-III
Wpisał: Małgorzata Fąferek-Pekowska   
06.12.2010.
Dnia 7 grudnia 2010r. troje naszych uczniów reprezentowało naszą szkołę w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I-III "Poeci dzieciom - dzieci poetom", ktory odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 18 w Kędzierzynie-Koźlu.
 
Czytaj całość…
 
Festyn Mikołajkowy
Wpisał: Administrator   
06.12.2010.
4 grudnia 2010r. odbył się szkolny Festyn Mikołajkowy. W przygotowanie tego wspaniałego przedsięwzięcia zaangażowało się wielu Rodziców, Nauczycieli i Uczniów, za co wszystkim serdecznie dziękujemy!
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2626 - 2640 z 2765