Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 11 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Historyczne sukcesy naszych uczniów
Wpisał: Dorota Grzesik   
06.02.2011.
13 stycznia 2011r. w PSP nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu  odbył się etap miejski Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 39 uczestników z naszego miasta. Na konkursie obowiązywały wiadomości  od prehistorii do 1795 roku (historia Polski i powszechna). W konkursie tym bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły zajmując następujące miejsca:
Czytaj całość…
 
8 lutego będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu
Wpisał: Administrator   
20.01.2011.
W tym roku dzień ten będzie obchodzony pod hasłem "Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie." - organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę na to, jaki wpływ i konsekwencje na życie może mieć internetowa działalność.
KAŻDY UCZEŃ JEST ZOBOWIĄZANY WŁĄCZYĆ SIĘ W SZKOLNE OBCHODY DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU – poniżej znajduje się lista wszystkich dostępnych możliwości, omawianych również na zajęciach informatyki. Pracę należy potraktować jako zadanie domowe, wszystkie prace będą nagrodzone oceną, a najlepsze dyplomem i drobnymi słodkościami.
PO FERIACH Z NIŻEJ WYMIENIONYCH TREŚCI ODBĘDZIE SIĘ SPRAWDZIAN – NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PRACAMI UCZNIÓW, KTÓRE BĘDĄ PREZENTOWANE NA ŁĄCZNIKU.
Czytaj całość…
 
Konkurs plastyczny związany z Internetem dla klas I-III
Wpisał: Administrator   
20.01.2011.
Wszystkich chętnych uczniów zachęcamy do udziału w konkursie pt. „Do czego wykorzystuję Internet?”. Należy przedstawić w pracy plastycznej, wykonanej dowolną techniką, wybraną usługę dostępną w Internecie. Prace zbierają wychowawcy klas w terminie do 2 lutego. Dla najlepszych dyplomy i drobne słodycze.
Czytaj całość…
 
Pożegnanie naszej koleżanki Jolanty Kowalskiej
Wpisał: Administrator   
25.01.2011.
Image Z wielkim smutkiem i żalem informujemy, że 24.01.2011r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarła nasza koleżanka Jolanta Kowalska.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w czwartek 27.01.2011r. Msza Święta w Kościele Ducha Św. rozpocznie się o godz. 10:00, a uroczystości na cmentarzu o godz. 11:00.
 
Wycieczka klasy IVb do Złotoryi i Bolesławca
Wpisał: Administrator   
26.01.2011.
Dnia 21 stycznia 2011r. uczniowie klasy 4b wyruszyli na drugą wycieczkę do Złotoryi i Bolesławca. W Zlotoryi odwiedzili Fabrykę Bombek, dowiedzieli się jak ze szklanej rurki powstaje kolorowa, piękna i szklana kulka. Natomiast w Bolesławcu zwiedzili „Żywe Muzeum Ceramiki - Manufaktura", poznali proces wyrobu znanych na całym świecie przepięknych naczyń i ozdób.
Czytaj całość…
 
Wzrost wyniku w testach kompetencji
Wpisał: Administrator   
20.01.2011.
Każdego roku uczniowie naszej szkoły piszą zewnętrzny test kompetencji. Prezentujemy osoby, które otrzymały w tym roku wynik wyższy w porównaniu z rokiem ubiegłym bądź utrzymały wynik najwyższy.
Czytaj całość…
 
Czwartaki wymiatają - zawody w "Dwa Ognie"
Wpisał: Dorota Kubacka   
19.01.2011.

Świetnie spisali się uczniowie klas IV w zawodach w "Dwa Ognie". Zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców dostała się do finału wojewódzkiego. Po drodze nie było łatwo, a mecze kończyły się nerwowo jednopunktowymi prowadzeniami - na szczęście na naszą korzyść. Nerwowo nie wytrzymywali trenerzy, ale dzieci dały radę. Takie emocje wpisane są w życie sportowców. A oto lista debeściaków:

Czytaj całość…
 
Mały Olimpijczyk - IVa szaleje na parkiecie
Wpisał: Dorota Kubacka   
19.01.2011.

W hali sportowej na Jana Pawła II odbyły się zawody miejskie w Małym Olimpijczyku. Zawody polegają na tym, że należy wykonać 8 konkurencji w formie wyścigów rzędów - skoki, slalomy z kozłowaniem, przewroty, biegi z piłką lekarską, przeskoki przez płotki. Trzeba być naprawdę sprawnym, aby zaliczyć wszystkie konkurencje. Oczywiście uczniowie z klasy 4a dali radę wygrywając z dużą przewagą punktową. Dalej czekają ich zawody półfinałowe i mamy nadzieję, że pokażą, że mają klasę i to nie był przypadek, że zwyciężyli. A oto składy drużyn:

Czytaj całość…
 
Brawo IVa - dobre miejsca w siatkówce
Wpisał: Dorota Kubacka   
19.01.2011.

Mikołaj również był łaskawy dla klas IV. Najmłodsi adepci piłki siatkowej pokazali, że też coś potrafią  i zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali w swojej kategorii wiekowej. Oto skład drużyn i miejsca przez nie zajęte.

Czytaj całość…
 
Zaproszenie na Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej "Koziołek"
Wpisał: Administrator   
14.01.2011.
Szczegóły na plakacie poniżej:
Czytaj całość…
 
Uwaga szóstoklasiści!
Wpisał: Administrator   
14.01.2011.
Zapraszamy szóstoklasistów, którzy lubią eksperymentować, bawić się nauką, mają w sobie ducha odkrywcy, na konkurs „Szlakiem wielkich umysłów”.
Zapewniamy świetną zabawę połączoną z rywalizacją drużyn. W trakcie konkursu będziecie mieli możliwość eksperymentowania, poznawania nieznanego, odkrywania praw przyrody, zaprzyjaźnienia się z królową nauk. Na konkurs zapraszamy trzyosobowe drużyny.
Czytaj całość…
 
Etap miejski Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
12.01.2011.
4 stycznia 2011 roku odbył się II etap - miejski Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych z województwa opolskiego. Udział brało 27 uczniów ze szkół podstawowych naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów. Oto wyniki naszych uczniów:
Czytaj całość…
 
Wystawianie ocen śródrocznych
Wpisał: Administrator   
02.01.2011.
Do poniedziałku 10 stycznia 2011r. należy wpisać śródroczne oceny niedostateczne oraz poinformować o wszystkich przewidywanych ocenach śródrocznych (propozycje ocen). Do piątku 14 stycznia należy wpisać wszystkie oceny. W poniedziałek 17 stycznia rada klasyfikacyjna.
 
Życzenia świąteczno-noworoczne
Wpisał: Administrator   
21.12.2010.
Image
 
Ozdobą życzeń niech będą animowane gify wykonane przez uczniów klas V i VI na zajęciach informatyki. Poniżej prezentacja najładniejszych prac.
 
Image
Mikołaj Szyszka kl. 5b
 
Zobacz kolejne!
Czytaj całość…
 
Konkurs na komputerową ozdobę świąteczno-noworoczną
Wpisał: Administrator   
21.12.2010.
Został rozstrzygnięty konkurs na komputerową ozdobę świąteczno-noworoczną dla klas IV i chętnych uczniów klas V-VI. Zadaniem uczniów było wykonanie ozdoby ze starych, zużytych płyt CD/DVD lub dyskietek. Najładniejsze – wyróżnione prace, zawisły w pracowni komputerowej E-24, a ich autorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i czekoladowe słodkości. Oto wyniki:
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2566 - 2580 z 2708