Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Informacja o naborze do klasy 4 mistrzostwa sportowego o profilu badminton
Wpisał: Jarosław Szynol   
15.03.2018.
Image
 
Informacja o naborze do klasy 4 o profilu lekkoatletyka
Wpisał: Beata Nowak   
14.03.2018.
Image
 
Informacja o naborze do klasy 4 - piłkarskiej
Wpisał: Mateusz Sadyk   
13.03.2018.
Image
 
Informacja o naborze do klasy 4 - siatkarskiej
Wpisał: Wioletta Bernat   
12.03.2018.
Image
 
Informacja o naborze do klasy 7 - siatkarskiej
Wpisał: Radosław Zych   
09.03.2018.
Image
 
Jagoda Murawska finalistką!
Wpisał: Lidia Gacek-Zawadzka   
12.03.2018.
Image
Mamy finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkól podstawowych!
Sukces Jagody Murawskiej, uczennicy klasy 7d, w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym dla uczniów szkół podstawowych to powód do dumy dla naszej szkoły. Uczennica w etapie miejskim pokonała konkurentów i zakwalifikowała się do finału. Etap wojewódzki, który odbył się 26 lutego w Opolu, Jagoda przeszła ze znakomitym rezultatem i uzyskała tytuł finalisty.
Czytaj całość…
 
"Cupcakes and muffins day" - podsumowanie
Wpisał: Jadwiga Górniak   
12.03.2018.
Image
W środę, 7 marca 2018r. odbył się w naszej szkole dzień słodkości pt. "Cupcakes and muffins day" rozpoczynający cykl imprez  organizowanych w ramach projektu językowego "Ameryka na wesoło",  nad którym prace rozpoczęliśmy w listopadzie 2017r. Zorganizowany przez nas kiermasz słodkości cieszył się dużym zainteresowaniem. Mógł się on odbyć dzięki zaangażowaniu wielu z Was, którzy wzięli udział w naszym konkursie na „Najładniejszą mufinkę”. Pragniemy więc wszystkim uczniom i ich rodzicom serdecznie podziękować za tak aktywne włączenie się w naszą akcję! Dziękujemy również nauczycielom, którzy rozpowszechnili wiadomość o naszym konkursie oraz wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu.
Wypieki, które zobaczyliśmy w środę przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wykazaliście się ogromną wyobraźnią i kreatywnością. Konkurencja była niezwykle wyrównana, więc trudno było wybrać jednego laureata. Dzięki głosowaniu udało nam się wyłonić 4 zdecydowanych zwycięzców. Jednakże jury konkursowe oczarowane Waszymi  małymi cudeńkami i ogromnym wkładem pracy, po dokładnym przeglądnięciu dokumentacji fotograficznej i długich obradach postanowiło przyznać nagrody specjalne.
Czytaj całość…
 
Warto zbierać elektrośmieci
Wpisał: Ryszard Cież   
12.03.2018.
W zakończonej akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci" zebraliśmy 800 kg (2 palety) sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Za oddany zużyty sprzęt, firma Green Office Ekologic organizująca zbiórkę, przekazała bon o wartości 160 zł do wykorzystania na zakup nagród rzeczowych w postaci sprzętu sportowego i materiałów biurowych. Zakupiliśmy rzeczy, które zostaną przeznaczone na nagrody w szkolnych konkursach.
 
Image
Czytaj całość…
 
Drzwi Otwarte w Naszej Szkole
Wpisał: Ewelina Kruk   
08.03.2018.

 7 marca 2018r. w naszej szkole było gwarno i wesoło. Zewsząd dobiegał śmiech naszych gości - kędzierzyńsko-kozielskich przedszkolaków. Dzień "Otwartych Drzwi" to czas wspaniałej zabawy i integracji ze społecznością uczniowską, która tego popołudnia towarzyszyła naszym milusińskim podczas odbywających się zajęć modułowych. Zajęcia zorganizowane z myślą o naszych przyszłych "uczniakach" były nie tylko wspaniałą przygodą, ale przede wszystkim inspiracją do twórczego myślenia, rozwijania zainteresowań i wyrabiania postaw społecznych. Wszystkie atrakcje były realizowane pod okiem nauczycieli, w czasie gdy rodzice mieli czas na poznanie oferty edukacyjnej placówki. Wiele radości sprawiła przedszkolakom "ukochana" przez wszystkich czekolada, która tego dnia lała się strumieniem… na znak, że w naszej szkole czas mija słodko, lecz aktywnie… Wierzymy, że wszyscy odwiedzający naszą szkołę poczuli jej wyjątkową atmosferę.

Image

Czytaj całość…
 
Pomysłowość naszych chłopców!
Wpisał: Ewelina Kruk   
08.03.2018.
8 marca był dniem wyjątkowym, oczekiwanym zarówno przez dziewczynki oraz ich kolegów, ponieważ jak się bawić i świętować to razem…
Tego dnia dziewczynki otrzymały od swoich kolegów magiczny słoiczek wypełniony po brzegi "kuleczkami mocy"... Zielona – wspomagająca liczenie, żółta – na dobry humor, niebieska – dodająca siły i energii, czerwona – wspomagająca jedzenie oraz brązowa – najlepsza na czytanie i pisanie. Radości nie było końca, podobnie jak naszej przygody, ponieważ ciąg dalszy zabawy będzie miał miejsce w kręgielni, do którejcała klasa otrzymała zaproszenie.
 
Image
Czytaj całość…
 
Sportowy Dzień Kobiet klasy 1a
Wpisał: Aleksandra Bobińska   
08.03.2018.
Wszyscy dobrze wiemy, że 8 marca to wyjątkowy dzień. Uczniowie z klasy 1a postanowili spędzić go bardzo aktywnie. Zaopatrzeni w sportowy strój i wyśmienity humor udali się do Fitness Clubu Infiniti, gdzie pod czujnym okiem pani instruktor Julity ćwiczyli i bawili się. Dziewczyny zostały obdarowane przez swoich kolegów medalami i miłymi życzeniami. Szkoda, że Dzień Kobiet jest tylko raz w roku!
 
Image
Czytaj całość…
 
Dzień Kobiet w klasie 3c
Wpisał: Aleksandra Kocoł   
08.03.2018.

8 marca obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Kobiet. Chłopcy, jak przystało na prawdziwych dżentelmenów, spisali się na szóstkę! Przygotowali dla swoich koleżanek mnóstwo atrakcji.  Odświętnie ubrani, odczytali  piękne życzenia, następnie posypały się komplementy. Każdy chłopiec  powiedział swojej koleżance jak najwięcej miłych słów. Nasze  dziewczynki otrzymały cudne bransoletki, róże oraz medale Super Dziewczyny. Największą niespodzianką okazała się pyszna pizza, która stała się kolejną okazją do wspólnego świętowania  Dnia Kobiet.

Image

Czytaj całość…
 
Dzień Otwartych Drzwi - serdecznie zapraszamy!
Wpisał: Administrator   
22.02.2018.
Image
 
Zajęcia trenera osiedlowego
Wpisał: Radosław Zych   
07.03.2018.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły na zajęcia sportowe trenera osiedlowego, które odbywają się w każdy czwartek w godz. 17:00 do 19:30. Zajęcia prowadzi trener Radosław Zych.

Image

 
XV Miejski Turniej Matematyczny
Wpisał: Teresa Dziemidowicz   
05.03.2018.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 136 - 150 z 2523