Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Wyjątkowe Walentynki klasy 3e
Wpisał: Agnieszka Mazurkiewicz   
18.02.2018.

14 lutego to miły dzień dla każdego z nas, dzień uśmiechów, ciepłych słów i gestów, po prostu dzień zakochanych. Święto obchodzone jest w wielu krajach na świecie, również w Polsce, a także w klasie 3e! Dzień zaczęliśmy od wykonania laurek dla naszych kochanych rodziców tworząc czerwone pieczątki-serduszka i pisząc życzenia prosto z serca.

Image

Czytaj całość…
 
Solidna dawka radości w klasie 1c
Wpisał: Ewelina Kruk   
15.02.2018.
Miniona środa okazała się wyjątkowo radosna i przyjemna dla uczniów klasy 1c. 14-go lutego dzieci zostały solidnie obdarowane przez amorki. Do serc pierwszaków trafiła ogromna dawka serdeczności i radości...
 "Ślę do Ciebie Walentynkę,
lubię Ciebie odrobinkę
i nadzieję mam,
że Ci radość dam…"
 
Image
Czytaj całość…
 
Bal z Babcią i Dziadkiem
Wpisał: Anna Kaczmarska   
12.02.2018.
Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej zaprosiły swoje kochane Babcie i Dziadków na uroczysty bal, który odbył się 8 lutego w kolorowo przystrojonej Sali "Krainy radości". Serdeczne powitanie skierowała do wszystkich pani kierownik świetlicy Anna Kaczmarska. "Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie…",  piosenką i wierszem dzieci przywitały swoje Babcie  i Dziadków.
Potem uroczystość poprowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Simańczuk. Bal rozpoczął się wspólnym tańcem, a wśród wielu propozycji muzycznych nie mogło zabraknąć Zorby w wykonaniu Dziadków oraz tańca belgijskiego, którego rytm porwał przede wszystkim Babcie z wnuczętami. Do wspólnej zabawy zachęcały również liczne konkursy nagradzane upominkami.
 
Image
Czytaj całość…
 
Podsumowanie I półrocza w klasach IV-VII
Wpisał: Katarzyna Węglorz-Koza   
19.02.2018.

We wtorek, 6 lutego 2018r. odbyły się apele podsumowujące pracę i osiągnięcia uczniów klas IV-VII w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.
Podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu poszczególnych klas. Dyrekcja szkoły i nauczyciele gratulowali uczniom, którzy w I półroczu osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, życząc zapału i sukcesów w dalszej edukacji. Nagrodzono uczniów, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych lub odnieśli sukcesy sportowe. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki.

Image

Czytaj całość…
 
Koziołek 2018 - zapraszamy do udziału
Wpisał: Administrator   
29.01.2018.
Image
 
 
Podsumowaliśmy I semestr pracy!
Wpisał: Ewelina Kruk   
11.02.2018.
Za nami pół roku wytrwałej i systematycznej pracy, czasu pełnego sukcesów i wzbogacania umiejętności. Z tej okazji spotkaliśmy się 09.02.2018r. na apelu podsumowującym pracę grupy wiekowej klas I-III. Dla uczniów był to dzień niezwykle szczęśliwy, bowiem zostali nagrodzeni za wyjątkową aktywność i zaangażowanie w swój rozwój oraz promowanie szkoły w mieście. Najlepsi, wśród nich nasze pierwszaczki, otrzymali dyplomy oraz słodkości za swoje pierwsze tegoroczne osiągnięcia.        
Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów, wiele radości i uśmiechów oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.
 
Image
Czytaj całość…
 
Pozostanie w naszej pamięci...
Wpisał: Administrator   
02.02.2018.
Image
 
Z głębokim smutkiem i żalem informujemy,
że w dniu dzisiejszym (02.02.2018r.)
zmarła nasza koleżanka, wieloletni nauczyciel matematyki
w szkole podstawowej i gimnazjum
Pani Barbara Paryło.
 
 
 
Image
 
 
 
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 8 lutego 2018r.

Msza Św. w Kościele Ducha Św.
rozpocznie sie o godz. 11:00,
a uroczystości na cmentarzu
o godz. 12:00.
Czytaj całość…
 
Turniej klas III w piłce nożnej halowej o Puchar Dyrektora PSP 19
Wpisał: Mateusz Sadyk   
08.02.2018.

Jeszcze w styczniu odbył się pierwszy turniej klas III w piłce nożnej halowej o Puchar Dyrektora PSP 19. Wzięły w nim udział wszystkie klasy trzecie naszej szkoły. Turniej obfitował w dużą liczbę goli, a o tym kto wygra cały turniej, decydowały ostatnie spotkania. W zmaganiach młodych sportowców dopingowali licznie zebrani rodzice oraz niektórzy wychowawcy klas. Oto wyniki:

Image

Czytaj całość…
 
Apele podsumowujące I semestr
Wpisał: Administrator   
05.02.2018.
Image
 
"Tworzymy kulturę szacunku w sieci" - hasło tegorocznych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu
Wpisał: Alina Uzny   
05.02.2018.
Już jutro, 6 lutego, będziemy świętować w Polsce 14 edycję Dnia Bezpiecznego Internetu. W tym roku dzień ten obchodzony będzie pod hasłem: "Tworzymy kulturę szacunku w sieci".
 
Image
 
Szacunek to pojęcie, które zawiera w sobie bardzo wiele treści. To istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji. Brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów skutkuje niepokojącymi zjawiskami, które pojawiają się w internecie m.in. cyberprzemocą, hejtem, sekstingiem, ksenofobią. Szacunek jest ważny nie tylko w odniesieniu do świata, innych ludzi, ale także do własnej osoby – jest wsparciem w ochronie naszej prywatności, a także w budowaniu pozytywnego wizerunku. Internet to narzędzie, które młodzi ludzie intensywnie wykorzystują do komunikacji, a dobre i pozytywne relacje są oparte na poszanowaniu drugiej strony.
Czytaj całość…
 
III Miejski Przegląd Kolęd i Pastorałek "Piastowskie Kolędowanie 2018"
Wpisał: Weronika Rutkowska   
06.02.2018.
03.02.2018r. w Kościele Parafialnym na Osiedlu Piastów odbył się Miejski Konkurs kolęd i Pastorałek "Piastowskie Kolędowanie". Reprezentanci naszej szkoły zdobyli wysokie miejsca:

I miejsce w kategorii klas IV-VI
Stella Ndaye, Amelia Adamów, Julia Adamów - klasa 5a

NAGRODA GRAND PRIX w kategorii wiekowej 13-18 lat
Sara Wróbel, klasa 3E

II miejsce w kategorii wiekowej 13-18 lat
Monika Ceglarska, klasa 2E
 
Image
Czytaj całość…
 
Weź udział w szkolnej zbiórce elektrośmieci
Wpisał: Ryszard Cież   
30.01.2018.
Image
 
Akademia Przedszkolaka
Wpisał: Małgorzata Simańczuk   
05.02.2018.
W sobotę 3 lutego 2018r. odbyła się w naszej szkole PIĄTA edycja „Akademii nauki i zabawy”. Warsztaty dla dzieci z kędzierzyńskich przedszkoli zostały zorganizowane przez nauczycieli specjalistów.
 
Image
Czytaj całość…
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Balu Charytatywnego
Wpisał: Administrator   
12.12.2017.
Image
 
Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
Wpisał: Lidia Gacek-Zawadzka   
29.01.2018.

Image

4 stycznia 2018r. odbył się etap miejski Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla szkół podstawowych.  W konkursie sprawdzana była wiedza i umiejętności z literatury i gramatyki języka polskiego, analiza i interpretacja tekstów oraz umiejętność tworzenia tekstu własnego.
Do kolejnego, ostatniego – etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Jagoda Murawska, która zdobyła wymagane  85% punktów. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 135 z 2470