Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 2 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem w świetlicy
Wpisał: Anna Kaczmarska   
20.02.2019.
14 lutego odbyło się niecodzienne wydarzenie. Społeczność świetlicowa gościła w progach babcie i dziadków. Uroczystość z okazji święta najukochańszych babć i dziadków była połączona z balem  karnawałowym.  Otwarcia balu i powitania dostojnych gości dokonała pani dyrektor Bożena Łotecka. Wnuczęta przygotowały program artystyczny. Były wiersze i piosenki w języku polskim, angielskim i włoskim. Część integracyjną spotkania prowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Simańczuk zapraszając do tańca wszystkich obecnych. Były tańce z babcią i dziadkiem, konkursy i wiele radości ze wspólnej zabawy. Grono zaproszonych gości bawiło się świetnie. Spotkanie pokoleń dziadków i wnuków było nie tylko okazją do uczczenia zaproszonych gości, ale również do nauki postawy szacunku i wdzięczności dla babć i dziadków. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne i potrzebne są takie spotkania i chwile spędzone w takim gronie. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy za rok.
 
Image
Czytaj całość…
 
Karnawał w "Krainie Radości"
Wpisał: Administrator   
19.02.2019.
Ostatnie piątkowe przedpołudnie w naszej szkole było niezwykle radosne, ponieważ przedszkolaki z PP nr 26  z grupy "Maki", "Kaczeńce" i "Nasturcje"  brały udział w balu karnawałowym. W tym dniu dzieci przybyły do szkoły  przebrane w prześliczne, bajkowe stroje. Oprócz skocznej muzyki przygotowano  dla dzieci szereg zabaw i konkursów, w których przedszkolaki chętnie brały udział.
Dzieci w dobrych, karnawałowych humorach opuściły naszą szkołę.
 
Image
Czytaj całość…
 
Z głębokim żalem informujemy
Wpisał: Administrator   
12.02.2019.
Image
 
III Festiwal Praw Człowieka
Wpisał: Administrator   
13.02.2019.
Image
 
Apele podsumowujące I semestr
Wpisał: Administrator   
12.02.2019.
Image
 
Valentine's Day - zapraszamy do wspólnej zabawy
Wpisał: Jadwiga Górniak   
11.02.2019.
Image
 
Dzień Bezpiecznego Internetu
Wpisał: Alina Uzny   
11.02.2019.
W lutym obchodzimy w Polsce już po raz 15 "Dzień Bezpiecznego Internetu". W tym roku przebiega on pod hasłem: "Działajmy razem". Organizatorzy DBI chcą zwrócić szczególną uwagę na potrzebę współpracy i powszechnego zaangażowania rodziców, nauczycieli i innych profesjonalistów, decydentów, dostawców treści i usług internetowych w działania podnoszące poziom bezpieczeństwa dzieci online. Podkreślają, iż przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom, jak hejt, cyberprzemoc, uzależnienie, czy szkodliwe treści w sieci, wymaga zarówno profesjonalnego zaangażowania specjalistów z różnych sektorów i branż, jak i uważnego kontaktu z dzieckiem rodziców, nauczycieli i innych bliskich mu osób.
 
Image
Czytaj całość…
 
Piastowskie Kolędowanie - Grand Prix dla Moniki Ceglarskiej
Wpisał: Anna Pawłowicz   
11.02.2019.

W pierwszą sobotę ferii zimowych, 26 stycznia 2019 roku w Kościele p.w. Ducha Świętego i Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła odbyła się czwarta edycja konkursu kolęd i pastorałek - Piastowskie Kolędowanie 2019. Organizatorami byli: Wydział Oświaty i Wychowania przy Urzędzie Miasta w Kędzierzynie-Koźlu, PSP nr 9 i parafia p.w. Ducha Świętego i Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła oraz  Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie Koźlu, który zapewnił występującym profesjonalne nagłośnienie.

W najmłodszej kategorii Adam Dziendzioł zajął I miejsce, a w najstarszej GRAND PRIX wyśpiewała Monika Ceglarska. Pozostałym uczestnikom: chłopcom z 2c, Patrycji Wszołek, Stelli Ndaye oraz Alicji Szajda gratulujemy udanego występu.
 
Image
Czytaj całość…
 
Mistrz Kostki Rubika
Wpisał: Ewelina Kruk   
02.02.2019.

Ogromną  popularnością w naszej klasie od dłuższego czasu cieszy się kostka Rubika. Ta prosta w budowie i działaniu zabawka kryje wiele tajemnic. Niestety mało kto potrafi je odkryć. Dzięki swojej zawziętości i nieposkromionej aktywności Tadek poznał tajniki układania kostek Rubika różnego typu. Ma w swoim posiadaniu sporą kolekcję. Oprócz poznanej strategii układania kostek nasz kolega posiada szeroką wiedzę z zakresu historii powstania oraz bicia rekordów układania kostek w różnoraki sposób. W czasie prezentacji przygotowanego materiału oraz zajęć praktycznych otwieraliśmy buzie ze zdziwienia. Trzymamy kciuki, aby Tadek w najbliższym czasie bił ustanowione rekordy.

Image

Czytaj całość…
 
Nadia i jej pupile
Wpisał: Ewelina Kruk   
02.02.2019.
Nadia jest prawdziwą miłośniczką psów. Jak sama mówi nie wyobraża sobie życia bez swoich pupili - Blanki i Benitki. Chihuahua - bo o nich mowa - to żywiołowe, czujne, ruchliwe i odważne psiaki, które uwielbiają być w centrum uwagi. Entuzjazm jakim promieniowała Nadia opowiadając o swoich zwierzakach, udzielił się nam wszystkim, a wiedza jaką posiadała i sposób jej przekazywania wprawił nas w zdumienie. Cieszymy się, że są wśród nas osoby, które swoją miłością do zwierząt potrafią zrobić tyle dobrego… Nadia i jej rodzice są tego świetnym przykładem.
 
Image
Czytaj całość…
 
Adaś w konstruktywnym świecie LEGO
Wpisał: Ewelina Kruk   
02.02.2019.
Marka LEGO jest znana i lubiana na całym świecie. Zabawki LEGO rozwijają dziecięcą kreatywność poprzez naukę i zabawę w każdym wieku. Są one uniwersalne i ponadczasowe, a dodatkowo – jak żadna inna zabawka – rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Przekonywał nas o tym Adaś, który każdą wolną chwilę spędza na konstruowaniu nowych obiektów. Jak twierdził, można się nimi bawić  na wiele różnych sposobów. Za każdym razem pozwalają nam stworzyć coś zupełnie innego, niebanalnego. Prędko okazało się, że klocki LEGO mają w naszej klasie wielu zwolenników zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt. Lekcja przygotowana przez Adasia utwierdziła nas w przekonaniu, że taka forma zabawy jest jak najbardziej odpowiednią dla dzieci w młodszym wieku szkolnym.
 
Image
Czytaj całość…
 
Uwaga - zmiana planu lekcji
Wpisał: Administrator   
26.01.2019.

Image

 

 

Przypominamy, że po feriach nastąpią zmiany w planie lekcji. Prosimy o zapoznanie się z nowym planem.

 
Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży
Wpisał: Administrator   
15.01.2019.
Image
 
Rodzicom i opiekunom uczniów przekazujemy list Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji. Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych "dopalaczami".
Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl .
 
Ferie zimowe - oferta zajęć
Wpisał: Administrator   
23.01.2019.

Image

 

Zobacz ofertę zajęć, które będą prowadzone w PNP MODN w Opolu

 
Bal charytatywny w stylu Jamesa Bonda
Wpisał: Administrator   
09.01.2019.
Image
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 106 - 120 z 2753