Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Bezpiecznych ferii zimowych!
Wpisał: Anna Kaczmarska   
12.01.2018.

Świetlica życzy
bezpiecznych, wesołych i pełnych wrażeń
ferii zimowych!

Image

 
Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Balu Charytatywnego
Wpisał: Administrator   
12.12.2017.
Image
 
Akademia Nauki i Zabawy zaprasza przedszkolaki
Wpisał: Małgorzata Simańczuk   
09.01.2018.
Image
Czytaj całość…
 
Konkurs szachowy - zapraszamy do udziału
Wpisał: Ryszard Cież   
05.01.2018.
Image
 
Informacja dotycząca szkolnych obiadów
Wpisał: Anna Kaczmarska   
04.01.2018.

Image

Informujemy, że odpłatność za obiady
w STYCZNIU
wynosi 42 zł.

Opłaty należy dokonać u intendentki lub przelewem bankowym na konto Zespołu Obsługi Oświaty i Wychowania ul. Reja 2a, nr konta 23 1240 3103 1111 0010 5571 0872 do 18 dnia tego miesiąca. W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Wszystkie odpisy związane z chorobą ucznia, wyjazdami na obozy, wycieczki można zgłaszać bezpośrednio przez e-dziennik do intendentki pani Ewy Rajchel (ER - Ewa Rajchel w zakładce pracownicy). Osobiście odpis z obiadów mogą zgłaszać uczniowie u pani intendentki w czasie przerwy obiadowej.

kierownik świetlicy - A. Kaczmarska

 
Pielęgniarka szkolna informuje
Wpisał: Administrator   
03.01.2018.
Image
 
Trzy wyróżnienia w Konkursie Informatycznym Bóbr
Wpisał: Alina Uzny   
04.01.2018.
Image
Zostały opublikowane oficjalne wyniki XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Bóbr. Miło jest nam poinformować, że trzech uczniów naszej szkoły:

Zosia Kulak 3d
Szymon Nierychło 3b
Jaś Piechaczek 3b

zdobyło wyróżnienia w tym konkursie, w kategorii Skrzat (klasy I-III). Serdecznie gratulujemy!
 
Świąteczne przedstawienie "Zmartwienie Śnieżynek"
Wpisał: Agnieszka Mazurkiewicz   
02.01.2018.
Uczniowie klasy 3a oraz 3e tuż przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wystąpili wspólnie w świątecznym przedstawieniu pt. "Zmartwienie Śnieżynek". Trzecioklasiści swoim występem wprowadzili nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.
 
Image
Czytaj całość…
 
Sportowe sukcesy naszych uczniów na zakończenie 2017 roku
Wpisał: Mateusz Sadyk   
01.01.2018.
18 i 19 grudnia uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy sportowe. W XIII Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych czwartoklasiści zajęli pierwsze miejsce, a w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Piłce Nożnej nasi reprezentanci wywalczyli drugie miejsce. Szczegóły poniżej:
 
Image
Czytaj całość…
 
Marzycielska Poczta w naszej szkole
Wpisał: Ewa Baraniuk   
02.01.2018.
Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. Co jakiś czas zamieszczane są w niej profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać.
Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy.  Klasa VC postanowiła przygotować kartki z okazji świąt Bożego Narodzenia wraz z życzeniami, każdy uczeń wybrał dziecko, któremu zadedykował swoje pozdrowienia. Do tej szlachetnej akcji dołączyli tez uczniowie z klasy VA i VIA oraz uczeń z klasy VB, który zaadresował koperty i wysłał je w urzędzie pocztowym.
 
 
Image
Czytaj całość…
 
Świąteczne spotkanie
Wpisał: Ewelina Kruk   
30.12.2017.
Piątek, tuż przed przerwą świąteczno-noworoczną, klasa 1c spędziła w scenerii bożonarodzeniowej. W naszej klasopracowni już od dłuższego czasu dało się odczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Pięknie udekorowana sala, która towarzyszyła nam podczas ostatnich dni nauki, wprowadziła nas w magiczny czas Świąt.
 
Image
Czytaj całość…
 
Matematyka da się lubić - Tangram
Wpisał: Katarzyna Węglorz-Koza   
29.12.2017.
W grudniu 2017r. odbył się drugi etap tegorocznego konkursu "Matematyka da się lubić" - Tangram.  W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły, reprezentujące klasy czwarte i piąte szkoły podstawowej.
Uczniowie z siedmiu figur geometrycznych zwanych tanami, układali wzory, które swoim kształtem przypominały różne przedmioty lub przedstawiały sylwetki ludzi oraz zwierząt w różnych pozach. Do ułożenia każdej figury należało wykorzystać wszystkie tany. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się nie tylko spostrzegawczością, wyobraźnią i cierpliwością w poszukiwaniu rozwiązań, ale także umiejętnością współpracy w grupie. Zabawa sprawiła uczniom ogromną przyjemność.
 
Image
Czytaj całość…
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Wpisał: Administrator   
22.12.2017.

Gdy nadejdą te najpiękniejsze w roku Święta Bożego Narodzenia
niech radość i nadzieja zagoszczą we wszystkich domach.

Image

W te wyjątkowe dni życzymy pokoju ducha, pomyślności
oraz siły do realizacji nowych pomysłów i wyzwań.

Niech te niezwykłe chwile nauczą dostrzegania potęgi rodziny,
a także wiary w ludzi i siebie.

Wszystkim życzymy,
by „Szczęśliwego Nowego 2018 Roku”
prawdziwie się spełniło!

RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA! 

 
Jesteśmy Zwycięzcami
Wpisał: Teresa Dziemidowicz   
22.12.2017.
Zakończyła się nasza wspólna historia. Historia pełna doznań i przygód, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Czas pokazał, że dzięki współpracy i przyjaźni możemy osiągnąć wszystko. Prawdziwa siła nie leży w pojedynczych elementach, ale w całym organizmie.
We wtorek, 19 grudnia 2017 roku, w Domu Kultury Chemik odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Matematyka łączy pokolenia”. Cieszyliśmy się, że mogliśmy spotkać się z naszymi podopiecznymi jeszcze raz. Sala kinowa pękała w szwach i kiedy spoglądaliśmy ze sceny na widownię, czuliśmy się naprawdę szczęśliwi. Gdy gwar na widowni ucichł, wyszłyśmy na scenę i obdarzyłyśmy wszystkich promiennymi uśmiechami. Czekaliśmy na tę chwilę przez trzy miesiące, przygotowując się do swoich ról rzetelnie, aby wypaść jak najlepiej. Nasz wysiłek nie poszedł na marne, chociaż droga do sukcesu była naprawdę wyboista i trudna.
 
Image
Czytaj całość…
 
Świąteczny czas w klasie 3c
Wpisał: Aleksandra Kocoł   
21.12.2017.

Już od dłuższego czasu uczniowie klasy 3c przygotowywali się do Świąt. To był naprawdę cudowny, pełen zadumy ale i radości czas, przepełniony wspaniałymi zapachami, melodiami oraz wspólnymi rozmowami…

Image

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 15 z 2337