Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Integracja
Dzień Tolerancji w naszej szkole PDF Drukuj Email
18.11.2011.

Dnia 16.11.2011 r. w naszej szkole odbył się Dzień Tolerancji. Głównym celem spotkania było uświadomienie uczniom „inności” i oryginalności drugiego człowieka. Panie Aleksandra Bryła oraz Bożena Niewienda przy współpracy z Małym Samorządem Uczniowskim zorganizowały pogadankę na temat tolerancji, której przewodziła idea: „Jesteśmy różni, jesteśmy równi”. Na zakończenie spotkania klasy I - III wspólnie odśpiewały piosenkę Majki Jeżowskiej pt. „Wszystkie dzieci nasze są”.

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »