Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Rzecznik Praw Ucznia
Rzecznik Praw Ucznia PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
13.03.2018.
Rzecznik Praw Ucznia to nauczyciel obdarzony zaufaniem i wybrany przez społeczność uczniowską w drodze tajnego głosowania. Jest nim nauczyciel, którego rola polega na przestrzeganiu praw i obowiązków ucznia, rozwiązywaniu konfliktów na płaszczyźnie uczeń - nauczyciel, nauczyciel - uczeń oraz uczeń - uczeń.

Nazywam się Karolina Pietrzyk. Jestem nauczycielką chemii i przyrody, obecnie pełnię obowiązki wychowawcy klasy VIb. W roku szkolnym 2017/2018 mam zaszczyt pełnić funkcję Rzecznika Praw Ucznia dla uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej. Staram się pomagać i wspierać uczniów naszej szkoły w codziennych szkolnych trudnościach i problemach dotyczących relacji z kolegami oraz nauczycielami.
Jeżeli potrzebujesz pomocy, bo uważasz, że łamane są Twoje prawa czekam na Ciebie podczas indywidualnych rozmów, spotkań we wtorki i w piątki  na 5 godzinie lekcyjnej w pokoju nauczycielskim. Na każdej przerwie jestem do dyspozycji, jeżeli potrzebujesz pomocy. Możesz do mnie napisać na e-dzienniku i umówić się na rozmowę.
Karolina Pietrzyk
 
Image
 
Rzecznik Praw Ucznia wystawił skrzynkę do korespondencji na portierni szkoły podstawowej, do której możesz wrzucić list i opowiedziec o swoich kłopotach. Możesz liczyć na pomoc i dyskrecję. Pamiętaj - ze swoimi problemami nie jesteś sam. Nie zamykaj się! Postaram się skutecznie zająć Twoimi sprawami. Zawsze znajdę dla Ciebie czas!