Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Dziewczęta też mogą grać w piłkę nożną PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
29.11.2010.
III miejsce w zawodach powiatowych zajęły dziewczęta w Halowej Piłce Nożnej. Wcześniej musiały pokonać inne szkoły z naszego  miasta. Niestety tylko dwie pierwsze drużyny wychodziły dalej, ale jest nadzieja, bo większość zawodniczek jest z klasy V, więc za rok pokażemy na co nas stać.
Na pewno duży wkład w dobrą grę ma nasza bramkarka - Zuzia Maniecka, która broni bramki jak tygrys. Pozostałe zawodniczki to: Gomuła Ala i Ola, Łucko Patrycja, Barabasz Paulina, Gręzel Ola, Świderska Maja, Łabuda Oliwia, Paproć Ola i Węgrzyn Oliwka. Trener Dorota Kubacka.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »