Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Wycieczka koła turystycznego do biblioteki kozielskiej PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
22.11.2010.

Jarosław Kret - popularny „pan od pogody”, zapalony podróżnik i fotoreporter, gościł w sobotnie popołudnie 20 listopada w kozielskiej bibliotece. Przez ponad 2 godziny opowiadał o Indiach, które poznał mieszkając przez kilka lat w prawdziwej indyjskiej rodzinie. Słuchając opowieści pana J. Kreta, smakując indyjskich potraw i oglądając ciekawe zdjęcia, uczestnicy koła turystycznego mieli okazję poczuć klimat Indii - kraju kontrastów i różnorodności. Oto jak wycieczkę zapamiętała  Karolina Czekała z klasy 5b:

20 listopada 2010r. pojechaliśmy z kółkiem turystycznym do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koźlu na spotkanie z panem Jarosławem Kretem. Opowiadał nam o swojej książce pt. "Moje Indie". Pan Kret na spotkanie założył indyjskie stroje, które kolejno zaprezentował widzom. Wyświetlał też slajdy i tłumaczył co przedstawiają. Dodatkową atrakcją spotkania było kosztowanie indyjskich smakołyków. Na koniec publiczność mogła zadawać pytania, pan Kret rozdawał też chętnym autografy. Ja również poprosiłam o autograf, gdyż zbieram je w specjalnym notesie z autografami znanych ludzi. Spotkanie z panem Jarosławem Kretem było ciekawe, okazał się on osobą bardzo sympatyczną, z dużym poczuciem humoru.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Więcej zdjęć obejrzyj w galerii!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »