You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe arrow Dziewczęta awansowały do Mistrzostw Województwa
Dziewczęta awansowały do Mistrzostw Województwa PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak
10.10.2019.
Dnia 02.10.2019r. w ramach Igrzysk Dzieci na terenie kozielskiego parku odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zespołów wśród dziewcząt i najlepszych wśród chłopców. Drużyny składały się z 8 zawodników, a każdy miał do przebiegnięcia 800m. Jako pierwsze na trasę ruszyły dziewczęta.  Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne i z przewaga prawie 100m zwyciężyły. Chłopcy również stanęli na podium, ale niestety nie awansowali do mistrzostw województwa, zajęli 2 miejsce. Awans wywalczyli również nasi uczniowie i uczennice z klas 7 i 8, zwyciężając swoje biegi.