Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Projekt czytelniczy "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki" w klasie 1c
Projekt czytelniczy "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki" w klasie 1c PDF Drukuj Email
Wpisał: Agata Zych   
06.10.2019.
Klasa 1c wystartowała już całą parą w ogólnopolskim projekcie „Czytam z klasą - lekturki spod chmurki”. Projekt ten ma na celu rozwijanie u dzieci aktywności czytelniczej, aktywnego słuchania oraz integrację zespołu klasowego. Nasz klasa wybrała książkę "Drzewo do samego nieba" Marii Terlikowskiej. Dzieci siedząc w kręgu na dywanie uważnie słuchają czytanej książki. Po każdym rozdziale jest wiele ciekawych pytań i odpowiedzi. Klasa wykonała już pierwszą stronę lekturnika oraz ulepiła z plasteliny czytusie. Czytamy dalej!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
następny artykuł »