Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Tomanek   
07.10.2019.
4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jak co roku przyświecało nam hasło: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". Tego dnia każdy mógł spróbować swoich sił i sprawdzić jak dobrze zna tabliczkę mnożenia. W egzaminatorów wcielili się uczniowie, którzy nie tylko przepytywali swoje koleżanki i kolegów, ale również przechodniów w okolicy szkoły. Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »