You are here:
Jak jesień, to tylko z "dziewiętnastką"  festyn Stowarzyszenia "Razem" PDF Drukuj Email
Wpisał: Joanna Olechowska
10.10.2019.
Festyn jesienny Stowarzyszenia "Razem" działającego przy naszej szkole stał się już dla nas tradycją. W minioną sobotę, 4 października, kolejny raz spotkaliśmy się, by w przyjaznej, rodzinnej atmosferze spędzić wspólnie czas.  W tym roku pogoda nie dopisała, dlatego kiermasz odbył się w szkole. Nie miało to jednak wpływu na nasze nastroje - pomimo deszczowej aury wszyscy przybyli w doskonałych humorach. Gości powitała pani dyrektor Bożena Łotecka.

Przygotowano moc atrakcji dla małych i dużych, stąd każdy mógł znaleźć ciekawą propozycję dla siebie. Dla najmłodszych przygotowano stoiska z malowaniem twarzy oraz zajęciami plastycznymi. W holu pawilonu B ustawiono wspaniałą scenę, na której mogliśmy podziwiać niezwykłe talenty naszych uczniów oraz zaproszonych na tę okazję podopiecznych Ogniska Muzycznego prowadzonego przez panią Agatę Zajdel. Artyści umilali nam czas recytacją utworów polskich poetów, jesiennymi piosenkami oraz tańcem. Niespodziankę dla wszystkich stanowił „moonwalk”, czyli pokaz tańca Michaela Jacksona w wykonaniu ucznia klasy 2b - Dmitrija Krasowskiego.
Na gości czekały również kolorowe stoiska z książkami, biżuterią, zabawkami, przetworami i koszami warzywnymi. Nie zabrakło również czegoś dla podniebienia - stoły pełne były przepysznych ciast przygotowanych przez rodziców naszych uczniów, kusiła pyszna wata cukrowa, swojski żurek z chlebem i smalcem oraz grillowana kiełbasa.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za spędzony z nami czas oraz za pomoc w przygotowanie kiermaszu. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na kącik relaksu dla dzieci. Do zobaczenia za rok!