Wrzesień w klasie I a PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Niedźwiecka
01.10.2019.

Pierwszy miesiąc szkoły za nami... Dla uczniów klasy I a był to miesiąc pełen wrażeń. Nowe miejsce, nowi nauczyciele, nowi koledzy i koleżanki. Uczniowie zwiedzali szkołę, poznając wszystkie jej zakamarki. Już wiedzą, gdzie jest jadalnia i świetlica, gabinet pani dyrektor czy pani pielęgniarki. W ciągu tego miesiąca uczniów odwiedzili Panowie Policjanci i harcerze, uczniowie byli w sali zabaw, brali udział w dniu kropki i głośnego czytania.
Okazało się, że nasze pierwszaki to bardzo bystre i mądre dzieciaki! Pięknie malują, śpiewają, tańczą, piszą. Ich ostatnie, pachnące prace można podziwiać na parterze pawilonu B.
Mam nadzieję, że każdy kolejny miesiąc będzie jeszcze bardziej ekscytujący!