Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Dzień Chłopaka w I a PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Niedźwiecka   
01.10.2019.
30 września 2019 roku uczniowie z klasy Ia świętowali Dzień Chłopaka. Z tej okazji dzieci wspólnie z wychowawczynią wybrały się do sali zabaw "Arcadia". W tym wyjątkowym dniu na naszych wspaniałych milusińskich czekało mnóstwo atrakcji. Zabawy w basenie z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, bujane zwierzaki, trampolina. Po skończonej zabawie uczniowie wrócili do swojej szkoły gdzie na naszych chłopców czekały atrakcyjne prezenty wykonane przez rodziców. Dziewczynki zaśpiewały piękne "Sto lat" i zrobiły kolegom śliczne laurki. Był to wyjątkowy dzień pełen wrażeń! Kolejny Dzień Chłopaka już za rok!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »