You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Spotkanie z policjantami
Spotkanie z policjantami PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Niedźwiecka
01.10.2019.

26 września gościliśmy w naszej szkole policjantów - dzielnicowych z naszego osiedla. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I. Panowie policjanci mówili o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Omawiali zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz jak należy poruszać się po chodniku czy prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Mówili również jak korzystać z sygnalizacji świetlnej, jeździć rowerem oraz podróżować samochodem.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali dużo pytań oraz dzielili się doświadczeniami. Spotkanie przyczyniło się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych oraz bezpiecznych wśród dzieci.