Zatrzymać wakacyjne wspomnienia PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa Baraniuk
24.09.2019.
Chociaż rok szkolny już dawno się rozpoczął, wielu uczniów żyje jeszcze wakacyjnymi przygodami i niezwykłymi wspomnieniami. Stąd w klasach 5d i 6c powstał pomysł, aby każdy w interesujący sposób opowiedział o swoich wakacjach.
Uczniowie mieli czas na przygotowanie prac w dowolnej formie. I warto było czekać! Okazało się bowiem, że dzieci bardzo starannie opracowały swoje wystąpienia. Niektórzy wybrali program PowerPoint, za pomocą którego utworzyli pokaz przepięknych zdjęć z różnych miejsc w Polsce i za granicą. Należy przy tym podkreślić, że uczniowie świetnie sobie radzili z obsługą programu komputerowego oraz z bezpośrednią opowieścią o prezentowanych fotografiach. Wśród dzieci znaleźli się prawdziwi artyści o zdolnościach plastycznych. Demonstrowane kolorowe plakaty, albumy ozdobione muszelkami znad morza, pomysłowe mapy zwiedzanych miejsc wszystkich wprawiały w zachwyt. Nie zabrakło też pięknych wakacyjnych pamiątek.
Gratuluję uczniom niezwykłych przeżyć i dziękuję za bardzo dobrze wykonane zadanie domowe!