Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Wycieczka na warsztaty fizyczno-biologiczne do Katowic PDF Drukuj Email
Wpisał: Mateusz Dżaluk, klasa 8a   
18.09.2019.

W piątek, 13 września, uczniowie z 7d, 8a, 8b, 8c i 8d wyjechali na warsztaty fizyczno-biologiczne zorganizowane na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Mieli okazję uczestniczyć w  kilku wykładach, pokazach i eksperymentach o różnej tematyce, między innymi ładunki i pola elektryczne, ogień i biorobotyka. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o fizjologii mózgu, budowie DNA, a także o tworzeniu inteligentnych robotów i nanorobotyce. Wszyscy uczniowie byli zadowoleni i zaciekawieni zdobytą wiedzą.
Dziękujemy wszystkim opiekunom za pomysł i organizację wspaniałego wyjazdu.

Image

 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »