Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Podsumowanie Akcji "Ołówek dla kolegi 2010" PDF Drukuj Email
Wpisał: Angelika Adler-Palacz   
14.11.2010.
Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom klas IV-VI za ogromne zaangażowanie w coroczną zbiórkę przyborów szkolnych dla potrzebujących uczniów naszej szkoły. Ze względu na ilość zebranych przyborów szkolnych klasom przyznano następujące miejsca:
Klasy 4c, 6b - I miejsce

Klasy 4b, 5c - II miejsce

Klasy 5b, 6a - III miejsce

Klasy 4a, 5a - IV miejsce
 
Zebrane przybory zostały przekazane pani pedagog Joannie Białobrzeskiej i przekazane potrzebującym uczniom, a część przyborów takich jak: kredki i bloki została zawieziona przez panią Annę Gąskę do szpitala w Koźlu podopiecznym oddziału dziecięcego.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »