Dziękujemy! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator
17.06.2019.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza wspólna akcja "słodkich wtorków i śród" polegająca na zbieraniu pieniędzy ze sprzedaży ciast na dofinansowanie zakupu aparatu słuchowego dla ucznia Naszej Szkoły zakończyła się ogromnym sukcesem!
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zebrać kwotę 1550,29zł. Szkolne Koło "Caritas" dołożyło swoją cegiełkę w kwocie 300 zł, co dało łączną sumę 1850,29 zł.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak bezinteresownie włączyli się do akcji, mając na uwadze ten szczytny cel. Dziękujemy za upieczenie ciast, podarowanie pączków, jak i za aktywne zakupy i hojność.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem i wychowawcą klasy 4e