Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Koniec roku - czas pożegnań, przemówień i życzeń PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa Baraniuk   
17.06.2019.
Image
Zbliża się koniec roku szkolnego 2018/2019. Podsumowujemy wyniki nauki, zachowanie, wspólne wyjścia i wycieczki. I planujemy wakacje. W klasie 6c na lekcji języka polskiego uczniowie podjęli próbę układania krótkich przemówień, które można by było wygłosić na zakończenie nauki. Oto kilka przykładów udanych i na pewno szczerych wypowiedzi:

„Drodzy Uczniowie, szanowni Pracownicy szkoły!
W imieniu moim i wszystkich uczniów chciałabym podziękować nauczycielom za przekazywanie wiedzy, pomoc w nauce oraz ogromną motywację. Mam nadzieję, że następny rok szkolny będzie tak samo wspaniały jak ten, a nawet lepszy. Życzę uczniom i pracownikom szkoły, aby spędzili te wakacje radośnie i bezpiecznie oraz żeby wrócili do szkoły z uśmiechem na twarzy, pełni sił na nowe wyzwania”. Emilka

„Szanowni Nauczyciele, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!
Jest mi niezmiernie miło, że w imieniu uczniów naszej szkoły mogę podziękować dyrekcji i nauczycielom za cały rok nauki. Dziękujemy nauczycielom za to, że mieli do nas dużo cierpliwości, oraz dyrekcji, że umilała nam naukę różnymi uroczystościami i wycieczkami. Życzę wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji”. Lenka

„Szanowni Nauczyciele!
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za cały rok nauki, wspaniałe wycieczki oraz udane niespodzianki szkolne i klasowe. Życzę miłych wakacji”. Nadia

„Witajcie, drodzy Nauczyciele i Uczniowie!
Na pewno każdy czekał na ten dzień. To zakończenie roku szkolnego! Dziękuję wszystkim nauczycielom za wiedzę, jaką nam przekazywali. Dziękuję rodzicom za pomoc w pokonywaniu trudności szkolnych. Dziękuję też koleżankom i kolegom za wspólnie spędzony czas. Witajcie wakacje!” Wiktoria
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »