You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Przedmiotowe arrow Miejska Gala Konkursowa - podsumowanie edycji miejskiej Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
Miejska Gala Konkursowa - podsumowanie edycji miejskiej Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych PDF Drukuj Email
Wpisał: Teresa Dziemidowicz
11.06.2019.
6 czerwca 2019r. w Domu Kultury "Koźle" w sali kina "Twierdza" odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom miejskich edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy w eliminacjach miejskich zajęli I, II lub III miejsce. Podziękowania otrzymali również nauczyciele wyróżnionych uczniów.
Podczas tej uroczystości zostali również wyróżnieni nasi uczniowie, którzy reprezentowali Opolszczyznę na sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy!

Zobacz listę nagrodzonych uczniów
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 z oddziałami gimnazjalnymi.