Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Wycieczka 2a i 2c do Pokrzywnej
Wycieczka 2a i 2c do Pokrzywnej PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Bobińska   
02.06.2019.

Wszystkie dzieci ciekawe świata lubią tajemnice. Uczniowie klas 2a i 2c mieli możliwość odkrywać je w Zaginionym Mieście  Rosenau. Była to jedna z wielu atrakcji, które przeżyli na dwudniowej wycieczce w Pokrzywnej. Swoją przygodę rozpoczęli od zabawy na wielkiej karuzeli i wizyty w kinie 7D. Z zainteresowaniem zwiedzali również Park Żywiołów i Ogród Wodny. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy w parku linowym, a także przejażdżka ciuchcią. Najodważniejsi zwiedzili Straszną Sztolnię, gdzie świetnie bawili się w wirującym domku. Wieczorem wszystkich czekała dyskoteka przy kolorowych światłach reflektorów. Drugiego dnia zaopatrzeni w dobry humor wszyscy wyruszyli na zwiedzanie okolicy i podziwianie krajobrazu Gór Opawskich. To była bardzo udana wycieczka. Długo będziemy ją pamiętać!

Image

 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »