You are here: Strona główna arrow Komputer - artykuły dla klas arrow Finał "Konkursu PIX 2019 - Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu" - duże sukcesy
Finał "Konkursu PIX 2019 - Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu" - duże sukcesy PDF Drukuj Email
Wpisał: Alina Uzny
31.05.2019.
Zakończył się finałowy etap "Konkursu PIX 2019 – Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w Programowaniu" dla zainteresowanych dzieci i młodzieży z całej Polski, który odbywał się online w dniach 27-28 maja. Przypomnijmy, że wcześniej ogólnopolskie eliminacje pomyślnie przeszło 22 reprezentantów naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do wielkiego finału. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Wczoraj poznaliśmy laureatów etapu finałowego. Z naszej szkoły to 6 uczniów z klas 1a, 1b, 1c, 2b (kategoria dla najmłodszych - ROOKIE) oraz 7 uczniów drugiej kategorii wiekowej SKILLED, uczniów klas: 4a, 4e, 4f, 5e. Uzyskali oni bardzo dobre wyniki w skali ogólnopolskiej, można je poznać w rozwinięciu artykułu.
Dodatkowo otrzymaliśmy bardzo miłą wiadomość - nasza szkoła została wyróżniona tytułem "Szkoły Mistrzów Programowania"!

Zobacz wszystkie wyniki - strona organizatora konkursu

Laureaci ogólnopolskiego "Konkursu PIX 2019"
z naszej szkoły:

miejsce 10 (6/15 pkt)
Filip Nowak kl. 4e
Oliwia Szeląg kl. 5e

Wszystkim dziękuję za udział.
Gratulacje dla najlepszych!