Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Spotkanie autorskie z Katarzyną Dowbor i Marcinem Koziołem PDF Drukuj Email
Wpisał: Urszula Mielczarek   
31.05.2019.

29 maja 2019 r. uczniowie klasy 1a i 1c uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Katarzyną Dowbor i Marcinem Koziołem – autorami serii książek o koniach - STAJNIA POD TĘCZĄ. Spotkanie odbyło się, w ramach Targów Książki Nad Odrą, zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu.
Na spotkaniu pierwszoklasiści dowiedzieli się od pani Kasi i pana Marcina jak i po co czyścić kopytka, po co koniom są podkowy, jak długo żyją konie i wiele innych ważnych spraw o koniach.

 Image

Książki te uczą jak jeździć konno. W "Stajni pod tęczą" mieszkają konie, ale też psy, koty, myszy, jeże i żabki. Przeżywają różne przygody i uczą się radzić sobie z emocjami. Śledząc przygody sympatycznej gromadki mieszkańców Stajni, czytelnicy poznają zasady opieki nad końmi i wiele sekretów z nimi związanych. Zdradza je popularna dziennikarka telewizyjna Katarzyna Dowbor, która od lat zna je dobrze, a kilkoma sama się opiekuje. Nie bez powodu jest więc i współautorką i bohaterką "Stajni pod tęczą".
 
 Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »