Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Integrujmy się! PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa Baraniuk   
29.05.2019.
W dniach 22-23 maja 2019 roku uczniowie klasy 6a i 6c pojechali na wycieczkę do Srebrnej Góry do ośrodka „Kortunal -Turystyka i Przygoda”. Plan naszego pobytu był bardzo ciekawy. W pierwszym dniu zaproponowano nam zajęcia ze strzelania z łuku i broni palnej, rzucanie włócznią i toporem, wędrówkę po lesie połączoną ze zwiedzaniem fortów oraz nocną grę terenową. Na drugi dzień atrakcją był zjazd z mostu na linie i wspinaczka skałkowa. Każdemu spodobały się takie atrakcje i nikt nie chciał wracać do domu. Podczas zabaw obydwie klasy dopingowały się w wykonywaniu kolejnych zadań. Oprócz tego wygodne pokoje, miła atmosfera i dobre jedzenie zachęcały do wspólnych rozmów i zabaw. Wszyscy stwierdzili, że warto razem wyjeżdżać.
Autorzy: Lenka, Emilka i Oliwia z klasy 6c
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »