Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
IV edycja Miejskiego Konkursu Czytania Ze Zrozumieniem PDF Drukuj Email
Wpisał: Urszula Mielczarek   
27.05.2019.
24 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 odbyła się IV edycja Miejskiego Konkursu Czytania Ze Zrozumieniem. Mistrzynią pięknego czytania w kategorii klas II i III została uczennica naszej szkoły Hania Sobota z klasy 2a.
Hania pięknie przeczytała wylosowany przez siebie tekst, a jeszcze piękniej odpowiedziała na zadane pytanie, sprawdzające zrozumienie przeczytanego tekstu. Zasłużenie zebrała duże brawa i zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy sukcesu!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »