Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Znakomite międzynarodowe starty badmintonistów klasy V mistrzostwa sportowego w badmintonie PDF Drukuj Email
Wpisał: Jarosław Szynol   
23.05.2019.
W ostatnim czasie wielu badmintonistów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 meldowało się na międzynarodowych turniejach badmintona w Berlinie, Hamburgu, Glasgow czy chorwackiej Opatiji. Do najbardziej udanych zaliczyć można starty uczniów klasy V. Dobrą passę rozpoczęła Hanna Banaszak zajmując I MIEJSCE w grze podwójnej (z M. Zeisg) oraz I miejsce w grze mieszanej (z K. Romanem) w międzynarodowym turnieju YONEX JUNIOR CUP 2019 w Berlinie. Na kolejnym turnieju, tym razem w Hamburgu- FLORA CUP 2019 H. Banaszak zajęła II MIEJSCE w grze mieszanej (z K. Romanem). Tymoteusz Cybulski startował w GLASGOW INTERNATIONAL YOUTH, w którym to turnieju w parze z M. Morawskim zajął III MIEJSCE w grze podwójnej. ZŁOTYM MEDALISTĄ w grze pojedynczej chorwackiego turnieju ADRIA YOUTH INTERNATIONAL 2019 jest Wojciech Budny. Wielkie gratulacje dla wszystkich dwunastu uczniów reprezentujących naszą szkołę na wszystkich wymienionych turniejach.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »