Uroczysta gala konkursowa PDF Drukuj Email
Wpisał: Teresa Dziemidowicz
23.05.2019.

Opolski Kurator Oświaty Michał Siek zaprosił laureatów, ich rodziców i nauczycieli na podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019. Uroczysta gala, podczas której wręczono zaświadczenia laureatom, a listy gratulacyjne nauczycielom i rodzicom, zorganizowana została 20 maja br. w Filharmonii Opolskiej.
Wśród najlepszych w województwie opolskim byli również uczniowie naszej szkoły. Tytuły laureatów otrzymali: Katarzyna Babkin w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego, Kamil Salich i Adam Dziedzic w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym oraz Alicja Kunc w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego. Na gali wręczono też pamiątkowe mandaty poselskie dla uczestników XXV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Z naszej szkoły mandaty poselskie otrzymali uczniowie klasy 3C gimnazjum: Michał Wencel i Kajetan Wiśniewski.

Opolski Kurator Michał Siek oraz Wojewoda Opolski Adrian Czubak podziękowali uczniom, którzy dzięki owocnej i twórczej pracy zdobyli tytuł laureata. Wyrazili uznanie wszystkim osobom uczestniczącym w organizacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursów, w tym nauczycielom, którzy z zaangażowaniem pracowali nad rozwijaniem zainteresowań swoich uczniów; rodzicom, którzy stworzyli swoim dzieciom optymalne warunki do pracy.

Gratulujemy sukcesu!