Magiczna lekcja iluzji w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz
16.05.2019.
Wtorek, 14 maja najmłodsi uczniowie naszej szkoły zapamiętają jako dzień baśniowy, pełen  magii i niezapomnianych chwil. Wszystko za sprawą iluzjonisty, który gościł w naszej szkole. Specjalne show, które  zaprezentował było  przygotowane z myślą o dzieciach. Było to barwne przedstawienie, w którym iluzjonista zabrał dzieci w baśniowy świat magii. Podczas przedstawienia  dzieci nie były  tylko biernymi odbiorcami. W  czasie pokazu iluzjonista  zapraszał najmłodszych uczestników do interaktywnego udziału w widowisku. Zaangażowanie widowni w ciekawy sposób rozwijało dziecięcą wyobraźnię. Szukając rozwiązań dla rzeczy niemożliwych dzieci rozwijały  swoją kreatywność.

Dla tej niezwykłej i najbardziej wymagającej publiczności, iluzjonista przekroczył granice  wyobraźni, podążając za dziecięcymi marzeniami, wyczarował niezwykłe przedmioty i sytuacje. Na program składały  się zarówno duże, jak i mniejsze efekty iluzji. Jedne przedmioty nagle znikały, a inne się pojawiały… Atrakcji podczas magicznego pokazu dla dzieci z pewnością nie zabrakło.
Najmłodsi kochają świat magii i czarów. Dlatego pokaz iluzji był dla nich wydarzeniem, które na długo pozostanie w ich wspomnieniach.