Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Bieg "II Mały, Większy i Największy - zostań maratończykiem" PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
05.04.2019.
W niedzielę 31.03.2019r. miłośnicy biegania spotkali się przed halą sportową "Śródmieście". Odbył się tam Bieg "II Mały, Większy i Największy - zostań maratończykiem". Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych "Dobra Rodzina". Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, upowszechnianie biegów wśród dzieci i młodzieży oraz umożliwienie mieszkańcom miasta aktywnego spędzenia czasu wolnego.
 
Image

Start i meta biegów znajdowały się na parkingu przed halą sportową. Długość biegu uzależniona była od kategorii wiekowej od 100 do 600m. Tym razem nasi uczniowie również nie zawiedli i licznie stawili się na starcie. Większość reprezentacji stanowili uczniowie klas lekkoatletycznych 4b i 5b, ale byli również inni przedstawiciele. Reprezentację wspomagali uczniowie klasy siatkarskiej 4a oraz 8c, 6b, 4d, 2b, 2c, 1a, 1c. Łącznie wystartowało 37 uczniów naszej szkoły, kilkoro stawało również na podium. Organizator przewidział także nagrodę - niespodziankę dla najliczniejszej reprezentacji. Zajęliśmy pierwsze miejsce ex aequo z Publiczną Szkołą Podstawową nr 11, która również miała 37 zawodników. Kilkoro naszych uczniów wystartowało jeszcze w dodatkowej konkurencji - "biegu z torbami".

Wyniki naszych reprezentantów:

Dziewczęta
rocznik 2008-2007

2m  Laura Świerczek  kl.5b
3m Wiktoria Rajchel  kl.5b
Chłopcy
rocznik 2010-2009
2m  Aleksander Wojkowski  kl.4b
rocznik 2008-2007
3m  Wojciech Niżborski  kl.4a
rocznik 2004
2m Aleks Urbanowski kl.8c

Pozostali uczestnicy:
Kl.5b
Jan Bartoszek
Aleksandra Damas
Aleksandra Dzedzej
Karolina Kaniewska
Filip Kępka
Anna Maciąg
Szymon Majewski
Filip Rybak
Oliwia Szczerba
Julia Szkudlarek
Marcel Urbanowski
Kl.4a
Magdalena Cholewińska
Michalina Gieroń
Igor Kosmala
Bartosz Malinowski
Maciej Malinowski
Adam Sokołów
Michał Strzelecki
Kl.4b
Maksymilian Bek
Marlena Chrabąszcz
Natalia Kiełkiewicz
Marcel Koziński
Wiktoria Michoń
Jakub Mordarski
Jan Piechaczek
Kl.4d
Anna Ostrowska
Kl.6b
Bartosz Asman
Kl.2b
Krzysztof Świerczek
Kl.2c
Dominik Bubicz
Kl.1a
Stanisław Kucharczyk
Kl.1c
Maja Kowalska
Bartosz Malinowski

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »