"Pisanki, pisanki, jajka kolorowe..." - Mali artyści udekorowali Megapisankę w Odrzańskich Ogrodach PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz
05.04.2019.

3 kwietnia nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w Konkursie na Megapisankię w Odrzańskich Ogrodach. Drużyna naszych milusińskich składała się z 8 osób - reprezentantów wszystkich klas I-III.
Od piątku, 5 kwietnia, można głosować na naszą Megapisankę. Wystarczy przyjść do galerii, zrobić zakupy za min. 20 zł i odebrać kupony do głosowania. Szkoła, która dostanie najwięcej głosów otrzyma telewizor, a autorzy dekoracji nagrody rzeczowe. Jest również nagroda dla głosujących!
Ogłoszenie wyników nastąpi 30 kwietnia. Zachęcamy do  udziału w zabawie i głosowania na naszą Megapisankę - Megapiskankę PSP nr 19!

Pełni pomysłów, gotowi na artystyczną przygodę, udaliśmy się w środę do Odrzańskich Ogrodów, gdzie czekała już  na nas pisanka w rozmiarze XXL. Z uśmiechami na twarzy rozpoczęliśmy nasze wspólne dzieło. Za pomocą kolorowej bibuły, farb, kolorowego papieru i innych artykułów stworzyliśmy wielobarwną, piękną  pisankę. Na uwagę zasługuje fakt, iż spośród wszystkich drużyn biorących udział w konkursie, nasz zespół składał się z najmłodszych uczestników.
Nasi uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością, wyobraźnią, jak również dokładnością i zaangażowaniem. Każdy, nawet najmniejszy  szczegół na Megapisance został  wymyślony i stworzony przez naszych uczniów samodzielnie.  Towarzyszyły temu ogromna radość oraz dumna z efektów  wspólnej pracy. Na koniec wszyscy otrzymali drobne upominki. Jednak największą nagrodą był dla nas sam udział i świetna  zabawa, możliwość odkrywania i pokazywania swoich talentów i kreatywności.