Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Złote dziewczęta PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
03.04.2019.
W dniu 3.04.2019r. w naszej szkole odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Przyjechały najlepsze drużyny z województwa, aby walczyc o medale. Gościlismy szkołę z Komprachcic, Kluczborka oraz Nysy. My jako gospodarze nie byliśmy gościnni i wygraliśmy wszystkie mecze zdobywając złoto.
 
Image

W składzie mistrzyń są: Adamów Amelia i Julia, Fleszer Marcjanna, Szpakowska Weronika, Gawlik Nadia, Barciak Natalia, Stella Ndyaie, Głazowska Natalia oraz szczególne wyróżnienie dla dwóch dziewcząt, dla których był to 3 finał wojewódzki, bo grają w nich od 4 klasy: Szajda Ola i Woźniak Maja.
Trener: Dorota Kubacka.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »