XIX Miejski Konkurs Recytatorski rozstrzygnięty! Laury Recytatorskie przyznane! PDF Drukuj Email
Wpisał: Lidia Gacek-Zawadzka
03.04.2019.
30 kwietnia 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 odbył się finał XIX Miejskiego  Konkursu Recytatorskiego. Uczniowie recytowali wybrane przez siebie utwory poetyckie i prozatorskie poetów i pisarzy polskich. Interpretacja wygłaszanych tekstów wzbudziła wiele emocji wśród publiczności i Jury - była to prawdziwa „uczta dla ucha”, ponieważ poziom recytacji był bardzo wysoki.
Nasza szkoła była reprezentowana przez pięcioro uczniów. Najmłodszym uczestnikiem była Vanessa Uliasz z klasy 4a, która w Konkursie otrzymała wyróżnienie. Starszą grupę wiekową reprezentowali: Roxana Kwiecień z klasy 8b i Patryk Uliasz z klasy 8a. Oboje otrzymali wyróżnienia. Gimnazjalistów reprezentowały: Stella Drozd z klasy 3d, która zdobyła 3 miejsce i Wiktoria Pojasek - zdobywczyni wyróżnienia.

Wspaniałej „Piątce” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!