You are here: Strona główna arrow Komputer - artykuły dla klas arrow Znam zasady bezpiecznego korzystania z Internetu - apel w grupie wiekowej klas I-III
Znam zasady bezpiecznego korzystania z Internetu - apel w grupie wiekowej klas I-III PDF Drukuj Email
Wpisał: Alina Uzny
31.03.2019.
Apel dla grupy wiekowej klas I-III podsumował tegoroczne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole. Klasa 1c, pięknie wcielając się w postacie ze znanych bajek, odgrała 4 scenki przypominające o najważniejszych zasadach bezpiecznego korzystania z sieci.
Bohaterowie scenki o Jasiu i Małgosiu przypomnieli o ograniczonym zaufaniu do osób poznanych w Internecie. Czerwony Kapturek zachęcał do dbania o swoją prywatność w sieci. Królewna Śnieżka wyjaśniła, dlaczego hejtowanie jest złe i jak należy na nie reagować. Ali Baba pokazał 40 rozbójnikom, czym może się skończyć udostępnianie tajnych haseł. Uczniowie zaśpiewali też wspólnie 2 piosenki ze strony Necia, których nauczyli się na zajęciach.

Wszystkim klasom I-III dziękujemy za udział w apelu. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie już dobrze utrwalili zasady bezpiecznego surfowania po Internecie.

Aleksandra Kocoł-Duchnowicz
Alina Uzny