OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Wyniki II etapu Szkolnego Turnieju Wiedzy o Sporcie PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak
18.03.2019.
W środę 13.03.2019r. odbył się II etap Szkolnego Turnieju Wiedzy  o Sporcie. Do tego etapu zakwalifikowały się 23 osoby z różnych klas, które w pierwszym etapie uzyskały 35 i więcej punktów. Tym razem pytania były zamknięte i obejmowały rozległą wiedzę sportową i historyczną. Małą powtórkę uczniowie mogli sobie zrobić czytając w czasie przerw informacje znajdujące się na korytarzu obok sali gimnastycznej D. Tegoroczny turniej zdominowali uczniowie klasy 3d, którzy zajęli wszystkie miejsca medalowe. Miłą niespodzianką jest uplasowanie się tuż za podium najmłodszego uczestnika turnieju, ucznia klasy 6b Jana Deneki, który pokonał kilkunastu swoich starszych kolegów.
W II etapie można było zdobyć maksymalnie 68 punktów. W tym roku największą liczbę punktów - 45 - uzyskał  Kamil Salich  kl.3d, tegoroczny finalista III Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjów.