Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas piątych PDF Drukuj Email
Wpisał: Katarzyna Węglorz-Koza   
16.03.2019.
W środę, 6 marca 2019r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas piątych. Wzięło w nim udział 25 uczniów z klas V a, V b, V c, V d i V e. Uczestnicy mieli do rozwiązania pięć zadań. Mogli za nie otrzymać 21 punktów. Najlepsze wyniki uzyskali:
 
Image

I MIEJSCE - 21 pkt.
Michalina Kosakowska kl. Va
Laura Świerczek kl. Vb

II MIEJSCE - 20 pkt.
Michał Pyra kl. Vb
Tymoteusz Cybulski kl. Vc
Michał Kałamaga kl. Vd

III MIEJSCE - 19 pkt.
Mikołaj Stolarek kl. Va

Gratulujemy!

Do Miejskiego Turnieju Matematycznego dla szkół podstawowych Kędzierzyna-Koźla zakwalifikowali się uczniowie: Michalina Kosakowska, Laura Świerczek, Michał Pyra, Tymoteusz Cybulski, Michał Kałamaga i Mikołaj Stolarek. Turniej odbędzie się 23 marca 2019r. Trzymamy kciuki za udany start!

Eliminacje przeprowadziła: Katarzyna Węglorz-Koza
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »