"Jedyną niepełnosprawnością w życiu jest złe nastawienie" - III Festiwal Praw Człowieka zakończony PDF Drukuj Email
Wpisał: Marzena Serwan-Kazanowska
15.03.2019.
Tegoroczna edycja Festiwalu Praw Człowieka odbyła się  pod hasłem: "Jedyną niepełnosprawnością w życiu jest złe nastawienie" - czyli skupiała uwagę na problemach osób niepełnosprawnych oraz osób z dysfunkcjami. Elementami projektu były konkursy na plakat i formę artystyczną, a także II Turniej Debat Oksfordzkich. W realizacji plakatów społecznych wygraliśmy wszystko! Wspaniałe uczennice naszej szkoły uzyskały I miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych:
  • w grupie wiekowej I-III - konkurs wygrała Tatiana Kazanowska z klasy IC,
  • w grupie wiekowej  IV-VI - zwyciężyła Maja Lipniacka z VE,
  • w grupie wiekowej  VII-VIII  i III gimnazjum - najlepsza była Emilia Krasicka z VII A.

Plakaty cechowała prostota, zgodność z ideą Festiwalu i trafny przekaz społeczny, a wszystko to w pięknej formie plastycznej. Gratulujemy!