Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Halowe Mistrzostwa Miasta w Skoku Wzwyż PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
14.03.2019.
W poniedziałek  11.03.2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Drużynowe Halowe Mistrzostwa Miasta w Skoku Wzwyż, dodatkowo dla roczników 2003-2005 rozegrany został również konkurs pchnięcia kulą. W zawodach mogły brać udział drużyny czteroosobowe, a na wynik drużynowy składały się trzy najlepsze wyniki indywidualne. Punktacja w skoku wzwyż prowadzona była drużynowo i indywidualnie, a w pchnięciu kulą tylko indywidualnie.
 
Image

Naszą szkołę w skoku wzwyż reprezentowały dziewczęta w rocznikach 2003-2008 oraz chłopcy rocznik 2003-2005. Na najniższym stopniu podium stanęła uczennica klasy 5b Laura Świerczek, która zdobywając brązowy medal uzyskała wynik 116cm. Drużynowo dziewczęta młodsze uplasowały się na drugiej pozycji. Natomiast w kategorii klas 7 i 8 oraz gimnazjalnych tuż za podium, bo 4 miejsce zajęła Maja Tobor z klasy 8d, a drużynowo dziewczęta były trzecie. Zespół chłopców zajął 4 lokatę.
W pchnięciu kulą swój sukces z ubiegłego roku powtórzył Jakub Korejba  kl.3b, który ponownie został wicemistrzem miasta w pchnięciu kulą, posyłając ją na odległość 12,37m. Tuż za podium na 4 miejscu, ustanawiając swój nowy rekord życiowy 8,50m uplasowała się również uczennica klasy 3b Magdalena Dolibóg.
 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »