Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Wyniki Szkolnego Turnieju Wiedzy o Sporcie - etap I PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
11.03.2019.
Dnia 27.02.2019r.  odbył się I etap Szkolnego Turnieju Wiedzy o Sporcie. Turniej ten jest już tradycją w naszej szkole, w tym roku to 14 edycja.
W turnieju wzięły udział wszystkie klasy gimnazjum, klasy 8 i 7 oraz dwóch uczniów z klasy 6. Łącznie w konkursie wystartowało 247 uczniów. Do II etapu zakwalifikowały się osoby, które w I etapie uzyskały przynajmniej 35 punktów. Maksymalna liczba punktów, która była do zdobycia to 45, niestety nikt nie uzyskał tej ilości. Najwięcej - 43 punkty uzyskał Jakub Korejba z kl.3b.
Etap II turnieju odbędzie się w środę 13.03.2019r. na 3 lekcji w jadalni. Osoby, które były nieobecne i nie mogły uczestniczyć w I etapie, mogą uczestniczyć w II po uprzednim zgłoszeniu się do p. B. Nowak.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »