Dzień Otwarty Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisał: Urszula Mielczarek
11.03.2019.
Dnia 7.03.2019 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów, którzy  w roku szkolnym 2019/20 rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Licznie przybyłych gości powitała pani wicedyrektor Małgorzata Simańczuk oraz uczniowie w językach, których się uczą: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, rosyjskim. Następnie uczniowie przedstawili krótki występ artystyczny również w tych językach. Pierwszaki z 1c swoje umiejętności aktorskie zaprezentowały w wierszu „Na straganie”. Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały atrakcje (plastyczne, komputerowe, sportowe), a rodzice mieli możliwość porozmawiania z dyrektorem szkoły panią Bożeną Łotecką, pedagogiem i psychologiem szkolnym. Pani Karolina Pietrzyk, realizująca projekt pod nazwą „Chemia w szkole”, przygotowała dla uczestników pyszne, zdrowe kanapki. Dzieci mogły się poczęstować także watą cukrową. Zadbał o to pan Ryszard Cież - nauczyciel zajęć technicznych. Cieszymy się, że rodzice i dzieci mogli poznać naszą szkołę.

Więcej zdjęć obejrzyj w galerii szkoły!