Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
I Miejski Festiwal Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisał: Danuta Niedźwiecka-Banasik   
07.03.2019.

2 marca w naszej szkole odbył się  I MIEJSKI FESTIWAL JĘZYKA ANGIELSKIEGO. W zabawach z językiem angielskim uczestniczyło 25 zawodników. Były między innymi gry i zabawy kulturoznawcze oraz słowne, karaoke, gra w chińczyka, podchody językowe i QR kody. W przerwie między konkurencjami uczestnicy mogli zasmakować  pysznych wypieków w stylu brytyjskim, amerykańskim, kanadyjskim czy australijskim. Przed ogłoszeniem wyników wszyscy zostali zaproszeni na spektakl "O Anglikach na wesoło", który uświetnił całe wydarzenie i pokazał aktorskie talenty naszych uczniów.
Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a najlepsi ciekawe nagrody. Oto zwycięzcy:

Image


I miejsce - Martyna Stolarek SP19
II miejsce - Julia Adamów SP19
III miejsce -  Laura Świerczek SP19
IV miejsce - Oskar Wankiewicz SP11
V miejsce - Weronika Szpakowska SP19

Gratulujemy!  


To był bardzo udany konkurs. Zaglądajcie na naszą stronę! Wkrótce znów coś dla Was zorganizujemy!

Więcej zdjęć obejrzyj w galerii szkoły!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »