Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę" PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak
07.03.2019.
W tym roku szkolnym w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę" realizowana jest kolejna edycja konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia. Celem konkursu jest zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie wśród młodzieży. Adresatami konkursu są uczniowie III klasy gimnazjalnej oraz VII i VIII szkoły podstawowej.
Konkurs jest trzyetapowy, przy czym I etap szkolny oraz II etap powiatowy odbywają się w formie elektronicznej przez stronę internetową, natomiast III etap ogólnopolski składa się z części pisemnej i zadań praktycznych.
W naszej szkole do I etapu konkursu zgłosiło się 36 uczniów z różnych klas. Do uczestnictwa w  konkursie dopuszczono 26 uczniów. Pierwszy etap odbył się 27.02.2019r. Uczestnicy rozwiązywali zadania konkursowe w trzech grupach. Każdy uczestnik miał do rozwiązania test w formie elektronicznej. Wyniki konkursu i osoby, które zakwalifikują się do II etapu zostaną podane do 25.03.2019r.

W konkursie uczestniczyli:
  • Klasy 3 gim.