Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę" PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
07.03.2019.
W tym roku szkolnym w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę" realizowana jest kolejna edycja konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia. Celem konkursu jest zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie wśród młodzieży. Adresatami konkursu są uczniowie III klasy gimnazjalnej oraz VII i VIII szkoły podstawowej.
Konkurs jest trzyetapowy, przy czym I etap szkolny oraz II etap powiatowy odbywają się w formie elektronicznej przez stronę internetową, natomiast III etap ogólnopolski składa się z części pisemnej i zadań praktycznych.
W naszej szkole do I etapu konkursu zgłosiło się 36 uczniów z różnych klas. Do uczestnictwa w  konkursie dopuszczono 26 uczniów. Pierwszy etap odbył się 27.02.2019r. Uczestnicy rozwiązywali zadania konkursowe w trzech grupach. Każdy uczestnik miał do rozwiązania test w formie elektronicznej. Wyniki konkursu i osoby, które zakwalifikują się do II etapu zostaną podane do 25.03.2019r.
 
Image

W konkursie uczestniczyli:
  • Klasy 3 gim.
Tomasz Drzewiński  kl.3b
Michał Toczek  kl.3b
Filip Ziółkowski  kl.3b
Nikola Melich  kl.3d
Katarzyna Cież  kl.3g

  • Klasy 8
Bartosz Antonik  kl.8b
Roxsana Kwiecień  kl.8b
Julia Dzialuk  kl.8c
Dominika Gajda  kl.8c
Przemysław Gajda  kl.8c
Anna Kubny  kl.8d
Maja Tobor  kl.8d

  • Klasy 7
Natalia Błachut  kl.7a
Anna Wiktorek  kl.7a
Hanna Kolanko  kl.7c
Martyna Stano  kl.7d
Koordynator programu "Trzymaj Formę" Beata Nowak
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »