Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Akademia Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Simańczuk   
26.02.2019.
Image W sobotę 23 lutego 2019r. odbyła się w naszej szkole szósta edycja „Akademii nauki i zabawy”. Warsztaty dla dzieci z kędzierzyńskich przedszkoli zostały zorganizowane przez nauczycieli specjalistów.
Szlakiem szczęśliwej PIĄTKI przedszkolaki zostały przeprowadzone przez fascynujący świat nauki i zabawy. Zajęcia miały na celu odkrycie ich talentów i zdolności w następujących dziedzinach: mały artysta, młody odkrywca, as sportu, bystry matematyk oraz omnibus językowy.
Poprzez twórcze działania dzieci odkrywały otaczający je świat. W czasie praktycznej zabawy rozwijały swoje pasje. Zaangażowanie uczestników przekonało organizatorów, że ich pomysłowość i kreatywność potwierdza tezę: "Im więcej zabawy, tym więcej nauki".
 
Image

Kiedy dzieci zdobywały kolejne sprawności, rodzice mieli możliwość miłego spędzenia czasu w przygotowanej dla nich kawiarence.
Podczas podsumowującej gali, każdy z uczestników otrzymał medal, wyróżniający dyplom uznania za aktywny udział w zajęciach oraz drobne upominki.
Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz ich pociechom za udział w spotkaniu. Już teraz zapowiadamy przygotowanie kolejnej edycji naszej "Akademii", na którą serdecznie zapraszamy.
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ OBEJRZYJ W GALERII SZKOŁY!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »