Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Konkurs Najpiękniejszej Wymowy Języka Ojczystego PDF Drukuj Email
Wpisał: Urszula Mielczarek   
25.02.2019.
Konkurs Najpiękniejszej Wymowy Języka Ojczystego został ogłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu. Wzięli w nim udział uczniowie przedszkoli oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych.
Przedmiotem konkursu było wygłoszenie z pamięci lub przeczytanie tekstu ze szczególną dbałością o poprawną wymowę. W konkursie wzięło udział 73 dzieci. Naszą szkołę reprezentowało dziewięcioro uczniów. Wyróżnieni zostali: Adam Kruk z klasy 1c i Adam Dziendzioł z klasy 2a. Serdecznie gratulujemy!
 
Image


Pozostali uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie:

Łukasz Kałamaga z klasy 1c
Tatiana Kazanowska z klasy 1c
Hanna Sobota klasa 2a
Kamila Parusel klasa 2c
Amelia Szeląg klasa 2c
Amelia Umińska klasa 2c
Magdalena Wójcik klasa 2c

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »