Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem w świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
20.02.2019.
14 lutego odbyło się niecodzienne wydarzenie. Społeczność świetlicowa gościła w progach babcie i dziadków. Uroczystość z okazji święta najukochańszych babć i dziadków była połączona z balem  karnawałowym.  Otwarcia balu i powitania dostojnych gości dokonała pani dyrektor Bożena Łotecka. Wnuczęta przygotowały program artystyczny. Były wiersze i piosenki w języku polskim, angielskim i włoskim. Część integracyjną spotkania prowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Simańczuk zapraszając do tańca wszystkich obecnych. Były tańce z babcią i dziadkiem, konkursy i wiele radości ze wspólnej zabawy. Grono zaproszonych gości bawiło się świetnie. Spotkanie pokoleń dziadków i wnuków było nie tylko okazją do uczczenia zaproszonych gości, ale również do nauki postawy szacunku i wdzięczności dla babć i dziadków. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne i potrzebne są takie spotkania i chwile spędzone w takim gronie. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy za rok.
 
Image

 

Więcej zdjęć zobacz w galerii szkoły!

 
następny artykuł »