Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Karnawał w "Krainie Radości" PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.02.2019.
Ostatnie piątkowe przedpołudnie w naszej szkole było niezwykle radosne, ponieważ przedszkolaki z PP nr 26  z grupy "Maki", "Kaczeńce" i "Nasturcje"  brały udział w balu karnawałowym. W tym dniu dzieci przybyły do szkoły  przebrane w prześliczne, bajkowe stroje. Oprócz skocznej muzyki przygotowano  dla dzieci szereg zabaw i konkursów, w których przedszkolaki chętnie brały udział.
Dzieci w dobrych, karnawałowych humorach opuściły naszą szkołę.
 
Image

Więcej zdjęć obejrzyj w galerii szkoły!

 
następny artykuł »