Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Piastowskie Kolędowanie - Grand Prix dla Moniki Ceglarskiej PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Pawłowicz   
11.02.2019.

W pierwszą sobotę ferii zimowych, 26 stycznia 2019 roku w Kościele p.w. Ducha Świętego i Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła odbyła się czwarta edycja konkursu kolęd i pastorałek - Piastowskie Kolędowanie 2019. Organizatorami byli: Wydział Oświaty i Wychowania przy Urzędzie Miasta w Kędzierzynie-Koźlu, PSP nr 9 i parafia p.w. Ducha Świętego i Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła oraz  Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie Koźlu, który zapewnił występującym profesjonalne nagłośnienie.

W najmłodszej kategorii Adam Dziendzioł zajął I miejsce, a w najstarszej GRAND PRIX wyśpiewała Monika Ceglarska. Pozostałym uczestnikom: chłopcom z 2c, Patrycji Wszołek, Stelli Ndaye oraz Alicji Szajda gratulujemy udanego występu.
 
Image

Do konkursu przystąpiło ponad 90 wykonawców z 10 szkół, którzy zaprezentowali się w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6 oraz młodzież gimnazjalna wraz z klasami 7-8.

Naszą szkołę reprezentowali:
klasy 1-3: Kolędnicy z 2c  oraz Adam Dziendzioł z klasy 2b
klasy 4-6: Patrycja Wszołek klasa 5c oraz Stella Ndaye z klasy 6a
klasy 7-8 i gimnazjum: Alicja Szajda z klasy 8a i Monika Ceglarska z klasy 3Eg

Występy oceniało jury w składzie: panie Justyna Sikora i Halina Taranowska oraz pan Mateusz Gancarczyk.

Image

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »