Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Nadia i jej pupile PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
02.02.2019.
Nadia jest prawdziwą miłośniczką psów. Jak sama mówi nie wyobraża sobie życia bez swoich pupili - Blanki i Benitki. Chihuahua - bo o nich mowa - to żywiołowe, czujne, ruchliwe i odważne psiaki, które uwielbiają być w centrum uwagi. Entuzjazm jakim promieniowała Nadia opowiadając o swoich zwierzakach, udzielił się nam wszystkim, a wiedza jaką posiadała i sposób jej przekazywania wprawił nas w zdumienie. Cieszymy się, że są wśród nas osoby, które swoją miłością do zwierząt potrafią zrobić tyle dobrego… Nadia i jej rodzice są tego świetnym przykładem.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »